Osocze bogatopłytkowe - Wampirzy lifting

Tajemnica młodości kryje się w Tobie, a my wiemy jak ją wydobyć. Pomożemy Ci odzyskać gładką i jędrną cerę, pobudzając samoczynnie Twój organizm do regeneracji. 

Z dumą prezentujemy topowy zabieg w gabinecie Med Beauty w Szczecinku – wampirzy lifting, gdzie wykorzystujemy własne osocze, by podkreślić Twoją naturalną piękność.

Jak wygląda zabieg wampirzego liftingu?

Osocze bogatopłytkowe pozyskiwane jest z pobranej krwi pacjentki i poddane procesowi separacji przy użyciu wirówki o niskich obrotach. Następnie oddzielone osocze, bogate w płytki krwi implementowane jest za pomocą mezoterapii igłowej w miejsce wymaganej regeneracji.

Zabieg wampirzego liftingu jest idealnym rozwiązaniem dla osób ze skłonnościami do alergii, gdyż nie stosuje się podczas jego wykonywania żadnych innych preparatów poza własnymi płytkami krwi.

Zalety zabiegu osoczem bogatopłytkowym:

  • redukcja zmarszczek,
  • spłycenie blizn,
  • poprawa elastyczności i jędrności skóry,
  • wygładzenie i ujednolicenie kolorytu cery,
  • zahamowanie wypadania włosów i zwiększenie ich gęstości,
  • poprawa kondycji skóry.

Dlaczego warto wybrać zabieg osoczem bogatopłytkowym?

Ta nowatorska metoda stała się popularna, nie tylko przez zadowalające efekty, ale przede wszystkim ze względu na naturalny sposób walki ze zmarszczkami. Preparatem wykorzystywany podczas mezoterapii jest biozgodne, własne osocze pacjentki. Takie osocze bogate jest płytki krwi o wysokim stężeniu czynnika wzrostu, które w naturalny sposób rewitalizuje i głęboko odżywia skórę. Zabieg wampirzy lifting to rewolucyjne podejście do pielęgnacji skóry, które opiera się na naturalnych procesach regeneracyjnych Twojego organizmu. 

Twoja skóra potrzebuje mocniejszego wsparcia w regeneracji? Wybierz zabieg fibryny bogatopłytkowej.

Fibryna bogatopłytkowa (PRF) stosowana jest przy mocniejszych oznakach starzenia jak głębokie zmarszczki, kurze łapki czy wypełnienie bruzd. Zabieg jest skuteczny w terapii deficytu tkanki oraz przy zwiotczałej skórze. Różnica pomiędzy klasycznym zabiegiem osoczem bogatopłytkowym polega na wydłużeniu czasu aktywowania płytek krwi i stymulowaniu procesu naprawczego. Fibryna bogatopłytkowa stosowana jest głównie podczas konieczności rewitalizacji i uzupełnienia ubytków w skórze. 

Droga pacjentko, drogi pacjencie!

Zanim rozpoczniemy Twoją przygodę ku piękności, zalecamy konsultację z naszym doświadczonym zespołem. Pragniemy podkreślić, jak ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, komfort i indywidualne podejście. Przed zabiegiem przeprowadzamy szczegółową konsultację, aby omówić oczekiwania oraz ewentualne przeciwwskazania. Zaufaj profesjonalistom – nasz zespół specjalistów medycyny estetycznej w Med Beauty gotów jest pomóc Ci osiągnąć pożądane efekty.

Skontaktuj się już dziś
i umów się na konsultację.

Jeśli marzysz o piękniejszym wyglądzie
i pewności siebie,
to jesteśmy tu,
aby Ci pomóc.

Wszystko po to byś poczuła się
wyjątkowa - bo taka właśnie jesteś.

+48 782 117 283
Zadzwoń

kontakt@gabinet-medbeauty.pl
Adres e-mail

ul. Parkowa 1/1, Szczecinek
Adres