Profhilo - Molekuła młodości

W naszym gabinecie medycyny estetycznej przeprowadzamy cieszący się światowym uznaniem, rewolucyjny zabieg Profhilo.

Nie bez powodu nazywany jest molekułą młodości, gdyż działa jak setki sprężynek, które pobudzają naturalną produkcję elastyny i kolagenu w skórze unosząc owal twarzy. Profhilo łączy w sobie efekty, które możliwe były do osiągnięcia wyłącznie po połączeniu wielu innych zabiegów.

Doskonale współpracuje z komórkami skóry, intensywnie nawilżając oraz odmładzając cerę. Nadaje skórze naturalny kontur, modeluje ją, a także skutecznie zapobiega dalszym deformacjom. Co ważne, efekt utrzymuje się nawet przez 1,5 roku, zapewniając długotrwały rezultat odmłodzenia i promienny wygląd już po 2 zabiegach.

Do największych zalet zabiegu Profhilo zaliczyć można:

  • małą inwazyjność,
  • przywrócenie utraconego owalu twarzy,
  • neutralizowanie opadających policzków tzw. chomiczków,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • skuteczne przywrócenie elastyczność i sprężystość,
  • długotrwale utrzymujący się efekt.

Profhilo został opracowany z wykorzystaniem naturalnego kwasu hialuronowego, który stanowi główny składnik nawilżający oraz odnawiający nasze komórki. Preparat charakteryzuje się bardzo wysokim stężeniem tego naturalnego składnika i nie zawiera żadnych chemicznych domieszek, jedynie wysoko oczyszczony kwas hialuronowy. Co sprawia, że nie uczula i wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa zastosowania.

Droga pacjentko, drogi pacjencie!

Zanim rozpoczniemy Twoją przygodę ku piękności, zalecamy konsultację z naszym doświadczonym zespołem. Pragniemy podkreślić, jak ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, komfort i indywidualne podejście. Przed zabiegiem przeprowadzamy szczegółową konsultację, aby omówić oczekiwania oraz ewentualne przeciwwskazania. Zaufaj profesjonalistom – nasz zespół specjalistów medycyny estetycznej w Med Beauty gotów jest pomóc Ci osiągnąć pożądane efekty.

Skontaktuj się już dziś
i umów się na konsultację.

Jeśli marzysz o piękniejszym wyglądzie
i pewności siebie,
to jesteśmy tu,
aby Ci pomóc.

Wszystko po to byś poczuła się
wyjątkowa - bo taka właśnie jesteś.

+48 782 117 283
Zadzwoń

kontakt@gabinet-medbeauty.pl
Adres e-mail

ul. Parkowa 1/1, Szczecinek
Adres