Sonoforeza: Głębokie odżywienie skóry

Sonoforeza to innowacyjny zabieg kosmetologiczny, który wykorzystuje ultradźwięki o niskiej częstotliwości do wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry.

To jeden z zabiegów w Med Beauty, który chętnie wybierają nasi pacjenci. Podczas tego nieinwazyjnego zabiegu, ultradźwięki pomagają otworzyć pory skóry, umożliwiając lepsze wchłanianie substancji odżywczych do żywych warstw naskórka.

Zabieg sonoforezy w naszym gabinecie kosmetycznym Med Beauty przeprowadzany jest przez doświadczonego kosmetologa. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jesteś w bezpiecznych rękach, a każdy etap zabiegu zostanie wykonany z najwyższą starannością i precyzją.

Zalety zabiegu sonoforezy:

  • poprawia ukrwienia naskórka,
  • redukcja uszkodzonych tkanek,
  • głębokie dotlenienie i nawilżanie,
  • wzmocniona produkcja kolagenu i elastyny,
  • odmładzający i przyjemny mikro masaż.

Droga pacjentko, drogi pacjencie!

Zanim rozpoczniemy Twoją przygodę ku piękności, zalecamy konsultację z naszym doświadczonym zespołem. Pragniemy podkreślić, jak ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, komfort i indywidualne podejście. Przed zabiegiem przeprowadzamy szczegółową konsultację, aby omówić oczekiwania oraz ewentualne przeciwwskazania. Zaufaj profesjonalistom – nasz zespół specjalistów medycyny estetycznej w Med Beauty gotów jest pomóc Ci osiągnąć pożądane efekty.

Skontaktuj się już dziś
i umów się na konsultację.

Jeśli marzysz o piękniejszym wyglądzie
i pewności siebie,
to jesteśmy tu,
aby Ci pomóc.

Wszystko po to byś poczuła się
wyjątkowa - bo taka właśnie jesteś.

+48 782 117 283
Zadzwoń

kontakt@gabinet-medbeauty.pl
Adres e-mail

ul. Parkowa 1/1, Szczecinek
Adres