Modelowanie i powiększanie ust - Bella lips autorska metoda dr Wierzbickiej

Każda kobieta pragnie pięknych i ponętnych ust. W naszym gabinecie Med Beauty możemy spełnić te marzenia.

Wykonujemy zabieg modelowania ust, wykorzystując technikę “Bella Lips”, której autorką jest wszechstronna dr Wierzbicka. Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jako lekarz medycyny estetycznej opracowała metodę, która nadaje ustom pełny i zmysłowy kształt bez nienaturalnego efektu powiększenia. 

Personel naszego gabinetu przeszedł szereg szkoleń i weryfikacji, dzięki czemu możemy używać certyfikowanych preparatów i stosować doskonałą metodę Bella Lips w Med Beauty. 

  • Efekt modelowania ust kwasem hialuronowym podkreśla konturu, subtelnie powiększa, nawilża usta i wyrównuje asymetrię warg. Zmienia się również delikatnie kolor, który jest często bardziej różowy lub czerwony, dzięki większej ilości naczyń krwionośnych pod skórą. 
  • Po zabiegu mogę (choć nie muszą) pojawić się delikatne siniaczki w okolicach ust, dlatego warto zaplanować modelowanie z wyprzedzeniem przed ważnymi uroczystościami.
  • W zależności od predyspozycji i stanu wyjściowego ust efekty zabiegu mogą być różne i utrzymują się od 6 do 12 miesięcy, następnie preparat zostaje naturalnie zmetabolizowany przez organizm.

Zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu. Nasz doświadczony personel dokładnie oceni stan ust i omówi dostępne opcje, ich możliwe efekty oraz przebieg zabiegu i zalecenia pozabiegowe. 

Pragniemy zapewnić naszym klientkom najwyższą jakość poprzez profesjonalną opiekę, komfortową atmosferę oraz satysfakcję z osiągniętych rezultatów.  

Droga pacjentko, drogi pacjencie!

Zanim rozpoczniemy Twoją przygodę ku piękności, zalecamy konsultację z naszym doświadczonym zespołem. Pragniemy podkreślić, jak ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, komfort i indywidualne podejście. Przed zabiegiem przeprowadzamy szczegółową konsultację, aby omówić oczekiwania oraz ewentualne przeciwwskazania. Zaufaj profesjonalistom – nasz zespół specjalistów medycyny estetycznej w Med Beauty gotów jest pomóc Ci osiągnąć pożądane efekty.

Skontaktuj się już dziś
i umów się na konsultację.

Jeśli marzysz o piękniejszym wyglądzie
i pewności siebie,
to jesteśmy tu,
aby Ci pomóc.

Wszystko po to byś poczuła się
wyjątkowa - bo taka właśnie jesteś.

+48 782 117 283
Zadzwoń

kontakt@gabinet-medbeauty.pl
Adres e-mail

ul. Parkowa 1/1, Szczecinek
Adres