Spa Deep: Odkryj tajemnicę redukcji tkanki tłuszczowej oraz doskonałej skóry z Alma Lasers

Dzięki zaawansowanym technologiom laser doskonale sprawdza się redukując znacznie tkankę tłuszczową. 

Zabieg Spa Deep w Med Beauty przeprowadzany jest za pomocą urządzenia Alma Lasers, które zdobyło uznanie specjalistów ze względu na swoją skuteczność, bezpieczeństwo i możliwość dostosowania do różnych typów skóry. Skoncentrowana fala radiowa o częstotliwości 40,68 MHz podgrzewa skórę, pobudzając komórki i stymulując zachodzące procesy.

Odkryj moc nowoczesnej kosmetologii dzięki zabiegowi Spa deep, bez konieczności poddawania się inwazyjnym procedurom chirurgicznym. Skorzystaj z bezbolesnego termicznego liftingu, który przywróci Twojej skórze jędrność i elastyczność.

Zalety zabiegu Spa Deep:

 • Modelowanie ciała i ujędrnianie: Odpowiednie rozgrzanie skóry do temperatury ok. 40°C i podtrzymywanie jej przez czas trwania zabiegu sprawia, że naczynia krwionośne są rozszerzone i zwiększa się przepływ krwi. Dzięki temu więcej składników odżywczych i tlenu dostarczane jest do jej komórek, co przyspiesza proces regeneracji i gojenia.
 • Redukcja obszarów problemowych: Zabieg modelowania skierowany na konkretne obszary, takie jak twarz, uda czy pośladki, pomaga w redukcji nadmiernego tłuszczu i cellulitu. Ujędrnianie skóry przyczynia się do poprawy jej elastyczności, co jest szczególnie istotne w przypadku utraty jędrności związanej z wiekiem lub utratą wagi.
 • Zmniejszenie zmarszczek: Skóra ujędrniona jest bardziej odporna na powstawanie zmarszczek. Zabiegi ujędrniające pomagają w redukcji zarówno drobnych linii, jak i głębokich zmarszczek, nadając cerze młodszy i bardziej promienny wygląd. 
 • Odbudowa kolagenu: Zabieg Spa Deep modeluje i ujędrniania stymulują jednocześnie produkcję kolagenu w skórze. Kolagen jest najważniejszym białkiem strukturalnym, które zapewnia skórze jędrność i elastyczność. Poprzez odbudowę kolagenu, skóra staje się bardziej sprężysta i młodsza co poprawia jej wygląd, dodając pacjentkom pewności siebie.

Dlaczego warto wybrać zabieg Spa Deep w Med Beauty?

Spa Deep to jeden z zabiegów kosmetologicznych łączący przyjemne z pożytecznym. Dzięki specjalnej nakładce masującej zakładanej na głowicę zabieg jest bardzo delikatny. Relaks i pielęgnacja oraz długotrwałe efekty to z pewnością największe zalety, które przekonują nasze pacjentki do wykonania zabiegu Spa Deep właśnie w naszym gabinecie. 

Jedynie czego potrzebujesz przed zabiegiem i dla utrzymania jego zachwycających rezultatów po jest odpowiednie nawodnienie. Duża ilość wody z pewnością wpłynie pozytywnie nie tylko na efekty zabiegu Spa Deep, ale również wesprze funkcjonowanie całego organizmu.

Wskazania do zabiegu:

 • Cellulit każdego rodzaju
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Pofałdowana luźna skóra
 • Zmarszczki i bruzdy
 • Rozstępy i blizny
 • Nierówności po liposukcji

Odkryj doskonałość w każdym zabiegu

Twoja skóra zasługuje na najlepsze, aby przywrócić jej naturalne piękno i zachować je na długo. Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci zredukować nieinwazyjnie tkankę tłuszczową i osiągnąć zdrową, promienną cerę już dzisiaj.  

Droga pacjentko, drogi pacjencie!

Zanim rozpoczniemy Twoją przygodę ku piękności, zalecamy konsultację z naszym doświadczonym zespołem. Pragniemy podkreślić, jak ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, komfort i indywidualne podejście. Przed zabiegiem przeprowadzamy szczegółową konsultację, aby omówić oczekiwania oraz ewentualne przeciwwskazania. Zaufaj profesjonalistom – nasz zespół specjalistów medycyny estetycznej w Med Beauty gotów jest pomóc Ci osiągnąć pożądane efekty.

Najczęściej zadawane pytania przez nasze klientki

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Spa Deep?

Zabieg Spa Deep jest ogólnie bezpieczny, choć istnieje kilka przeciwwskazań jak:

 • Ciąża i karmienie piersią: Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny unikać większości zabiegów kosmetycznych ze względu na ryzyko dla siebie i dziecka.
 • Aktywne stany zapalne skóry: Pacjenci z aktywnymi stanami zapalnymi skóry, takimi jak trądzik ropny, łuszczyca czy opryszczka, powinni odroczyć zabiegi do momentu ustąpienia objawów.
 • Infekcje skóry: Obecność infekcji skórnych, takich jak grzybica czy bakteryjne zakażenia, stanowi przeciwwskazanie do większości zabiegów kosmetycznych.
 • Z oczywistych przyczyn: Osoby z rozrusznikiem serca, z nowotworami czy implantami w obrębie zabiegów. 

Skontaktuj się już dziś
i umów się na konsultację.

Jeśli marzysz o piękniejszym wyglądzie
i pewności siebie,
to jesteśmy tu,
aby Ci pomóc.

Wszystko po to byś poczuła się
wyjątkowa - bo taka właśnie jesteś.

+48 782 117 283
Zadzwoń

kontakt@gabinet-medbeauty.pl
Adres e-mail

ul. Parkowa 1/1, Szczecinek
Adres